TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
eifelstudio

eifelstudio

Výběrová řízení

Nepřetržitě monitorujeme a analyzujeme výhodnost nabídek všech tuzemských dodavatelů působících na našem území a díky tomu jsme schopni velice snadno vyhodnotit, zda je Váš aktuální dodavatel ten nejvýhodnější.

Pomáháme s výběrem nového dodavatele

Na základě ověření výhodnosti Vaše stávajícího dodavatele formou výběrového řízení pro Vás zajistíme ty nejvýhodnější možné podmínky pro odběr Vašich energií.

Vyjednáváme ty nejlepší podmínky

S důrazem na kvalitu našich služeb, ale i tlakem na celkovou úsporu energií Vám nabídneme výhodnější podmínky, než ty, které dodavatelé uvádí v cenících.

Energetické poradenství

Podpisem smlouvy naše práce nekončí, ale začíná. Pokud hledáte partnera, který bude schopen vždy odpovědět, poradit a neustále se bude snažit vyjednávat lepší podmínky, pak jsme tu pro Vás. Energetika je oblastí, ve které se denně pohybujeme a proto Vám nabízíme kvalitní zákaznický servis i podporu v dalších nezbytných úkonech, které s energetikou souvisí.

Analýzy, měření, monitoring a kontrola

Srovnáváme, sledujeme, porovnáváme, měříme a hlavně - zlepšujeme. U nás nešetříte pouze při jednorázovém podpisu smluv, ale dlouhodobě, při celém procesu odběru energií, ať už formou času nebo finančních prostředků. Jsme tu pro Vás.

  • Zpracujeme a vyhodnotíme vývoj spotřeby energií na odběrném místě, včetně statistik nákladů na dodávky elektřiny nebo zemního plynu
  • Pomůžeme Vám optimalizovat náklady na energie - ať už výběrem správné distribuční sazby nebo správnou optimalizací jističe
  • Rádi pro Vás zkontrolujeme spotřeby energií proti fakturovaným cenám a případně vyřešíme následné reklamace

Správa odběrných míst

Řešení s dodavateli může být náročné, časově, administrativně i finančně. Náš tým odborníků má potřebné zkušenosti, aby Vás zastoupil ve většině úkonech nezbytných při správě odběrného místa.

Zajistíme pro Vás:

  • Přihlášení nového odběrného místa
  • Změnu odběrného místa
  • Přepis odběrného místa
  • Ukončení odběrného místa

Právní servis

V případě problému se změnou dodavatele Vám poskytneme náležitý právní servis. S námi máte vždy šanci na změnu.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Jsme tu pro Vás

Pokud váháte nebo máte doplňující otázky, rádi Vám poradíme osobně v naší kanceláři.

Karlovy Vary

Závodu míru 584/7, 360 17

Telefon: +420 777 825 896

E-mail: info@simplyenergy.cz