TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Podpisem smlouvy naše práce nekončí, ale začíná. Pokud hledáte partnera, který bude schopen vždy odpovědět, poradit a neustále se bude snažit vyjednávat lepší podmínky, pak jsme tu pro Vás. Energetika je oblastí, ve které se denně pohybujeme a proto Vám nabízíme kvalitní zákaznický servis i podporu v dalších nezbytných úkonech, které s energetikou souvisí.

Analýzy, měření, monitoring a kontrola

Srovnáváme, sledujeme, porovnáváme, měříme a hlavně - zlepšujeme. U nás nešetříte pouze při jednorázovém podpisu smluv, ale dlouhodobě, při celém procesu odběru energií, ať už formou času nebo finančních prostředků. Jsme tu pro Vás.

  • Zpracujeme a vyhodnotíme vývoj spotřeby energií na odběrném místě, včetně statistik nákladů na dodávky elektřiny nebo zemního plynu
  • Pomůžeme Vám optimalizovat náklady na energie - ať už výběrem správné distribuční sazby nebo správnou optimalizací jističe
  • Rádi pro Vás zkontrolujeme spotřeby energií proti fakturovaným cenám a případně vyřešíme následné reklamace

Správa odběrných míst

Řešení s dodavateli může být náročné, časově, administrativně i finančně. Náš tým odborníků má potřebné zkušenosti, aby Vás zastoupil ve většině úkonech nezbytných při správě odběrného místa.

Zajistíme pro Vás:

  • Přihlášení nového odběrného místa
  • Změnu odběrného místa
  • Přepis odběrného místa
  • Ukončení odběrného místa

Právní servis

V případě problému se změnou dodavatele nebo řešením neoprávněných sankcí Vám poskytneme náležitý právní servis. S námi máte vždy šanci na změnu. 

Jsme tu pro Vás

Pokud váháte nebo máte doplňující otázky, rádi Vám poradíme osobně v naší kanceláři.

Karlovy Vary

Závodu míru 584/7, 360 17

Telefon: +420 777 825 896

E-mail: info@simplyenergy.cz